Rada nadzorcza

Aniela Anna Hejnowska

Członek Rady Nadzorczej


Od 1 września 2020 objęła stanowisko GM IQVIA, światowego lidera w ochronie zdrowia w zakresie doradztwa, badań, technologii i analizy danych. Przeszła z roli Dyrektora Operacyjnego, członka zarządu Microsoft w Polsce. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami z sektora telekomunikacyjnego i nowych technologii. W ostatniej roli odpowiadała za strategie cyfryzacji pod budowę centrum danych na region CEE Microsoft w Polsce. Pani Aniela już w 2009 roku pełniła funkcję dyrektora zarządzającego rynkami SOHO/SME oraz Home w firmie Netia. W 2012 roku została dyrektorem zarządzającym Groupon w Polsce a po 4 latach awansowała do międzynarodowych struktur gdzie przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję International VP w Groupon, zarządzając zespołem 450 osób na 4 rynkach (Niemcy, Francja, Holandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie). Pani Aniela specjalizuje się w transformacjach strategicznych, procesowych oraz kultury organizacji. Została wyróżniona m.in. tytułem Bizneswoman Roku 2010 przyznawanym przez Fundację Sukces Pisany Szminką promującą zawodowy i osobisty rozwój kobiet. Jest aktywnie zaangażowana w inicjatywy społeczne pełniąc obowiązki w Radach doradczych / nadzorczych Fundacji Liderek Biznesu oraz Fundacji Kosmos. Ukończyła z wyróżnieniem Ecole Superieure de Commerce w Grenoble.

Pani Aniela poza doświadczeniem korporacyjnym jest przedsiębiorcą, współtworzyła Renters.pl, który zatrudnia 80 osób i osiągnął ponad 100mln PLN przychodu w 4 lata. W marcu tego roku Renters.pl zostało kupione przez Enterprise Investors.

Prywatnie ciekawa świata czytelniczka, podróżniczka, mama i miłośniczka sztuki oraz sportów.

Członek niezależny w rozumieniu regulacji rynku kapitałowego i ustawy o biegłych rewidentach.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem działalność członka Rady Nadzorczej wykonywana poza przedsiębiorstwem Spółki nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Spółki, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej ani jako członek organu spółki kapitałowej, nie uczestniczy w innych konkurencyjnych osobach prawnych jako członek ich organów. Członek Rady Nadzorczej nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.