Dlaczego Twoja firma potrzebuje rozwiązań wellbeingowych?

Wymagające czasy wymuszają szybkie zmiany w strategiach działań HR. Wyzwania, z którymi mierzą się osoby odpowiedzialne za zespoły w firmie, czynią prawdziwą rewolucję w podejściu do potrzeb pracownika.

Inwestycja w kondycję fizyczną i psychiczną wydaje się już koniecznością w firmach, którym zależy na efektywność działań.

W Benefit Systems rozumiemy z czym mierzą się pracodawcy, dlatego stawiamy na sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które dają wymierne efekty.

Poznaj algorytm wellbeingu - kompleksową odpowiedź na potrzeby organizacji

Zacznij od małych kroków i wybierz kluczowy obszar wymagający wsparcia w Twojej firmie lub od razu zbuduj z nami długoterminową, kompleksową strategię wzmacniania dobrostanu.
Czy wiesz, że 1 euro zainwestowane w promocję zdrowia w miejscu pracy, przynosi zwrot w wysokości 2,5 - 4,8 euro w postaci mniejszych kosztów absencji?
Źródło: Raport “Ekonomiczne i społeczne koszty niedostatecznej aktywności fizycznej Polaków” 2021.

Poznaj poziom wellbeingu w Twojej firmie

Wellbeing score to autorskie narzędzie Benefit Systems, dzięki któremu zmierzysz poziom dobrostanu w firmie i poznasz obszary, które w pierwszej kolejności wymagają wsparcia.

 • Ocenisz poziom dobrostanu firmy
 • Wsłuchasz się w pracowników i ich potrzeby
 • Stworzysz dopasowaną strategię wellbeingową
 • Wesprzesz zespół dobranymi narzędziami, usługami i programami
Chcę wiedzieć więcej

Personalizowany program wellbeingowy dla Twojej firmy

Chcesz zadbać o zdrowe nawyki zespołu i wzmocnić dobrostan, ale nie wiesz, co wybrać? Zastanawiasz się, czy strategia wellbeingowa jest dla Ciebie? Wypróbuj gotowe usługi programu i sprawdź, która z nich pasuje do Twojej firmy.
Masaż w biurze, warsztaty z trenerem i psychologiem, firmowy Fit Day, a może cykl webinarów online? Jako zespół doświadczonych ekspertów zaproponujemy rozwiązanie najlepiej odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.

2000+

Przeprowadzonych warsztatów

250+

Zadowolonych klientów

45

Tematów szkoleń i warsztatów

Jakie problemy możemy wspólnie rozwiązać?

Misją Benefit Systems jest dostarczenie pracodawcom skutecznych narzędzi wspierających zespoły. Spersonalizowane programy wellbeingowe przyniosą korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom.

Absencja i L4 na stres

Zmniejszysz liczbę zwolnień dostarczając usługi wspierające zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników

Rotacja pracowników

Rozumiejąc potrzeby zespołu i wspierając rozwój osobisty i zawodowy sprawiasz, że ludzie rzadziej myślą o zmianie pracy

Niskie zaangażowaniei “cicha rezygnacja”

Pracownicy odczuwający troskę częściej podejmują wysiłki i realizują cele organizacji

Symptomy prowadzące do wypalenia

Wspierając odporność zespołu przeciwdziałasz skutkom długotrwałego stresu

Wsparcie na wszystkich poziomach dla Ciebie i Twojego zespołu

Wellbeing concierge

Pozwól się wyręczyć w stworzeniu i wdrożeniu efektywnej strategii wellbeingowej i zaufaj ekspertowi, który zmierzy poziom dobrostanu, dopasuje rozwiązania i zapewni wsparcie na każdym etapie.

Wellbeing score

Dobrostan staje się mierzalnym wskaźnikiem w rękach pracodawców. Zmierz poziom wellbeingu i zacznij działać w kluczowych obszarach wymagających zmiany.

Uznane produkty

Wspieraj dobrostan fizyczny, mentalny i finansowy dzięki znanym i pożądanym produktom MultiSport, MultiLife, MyBenefit.

Webinary i warsztaty

Dopasuj tematykę eksperckich szkoleń do potrzeb Twojego zespołu - stacjonarnie lub online.

Wsparcie ekspertów

Zapewnij pracownikom dostęp do regularnych konsultacji z psychologiem, dietetykiem, trenerem personalnym i finansowym oraz lektorem językowym, dzięki którym zredukują stres, odzyskają równowagę i zrobią krok w kierunku zdrowia.

Twój wellbeingowy system operacyjny

Dbałość o dobrostan pracowników i nieustanna analiza potrzeb firm to nasza pasja. Teraz najbardziej pożadanego benefitu sportowego MultiSport dołącza komplementarny MultiLife, dzięki któremu wzmocnisz zdrowie psychiczne Twojego zespołu i dostarczysz narzędzi do rozwoju osobistego w kluczowych obszarach.

Co zyskujesz wraz z MultiLife:

Przystępnie podaną wiedzę ekspercką - Programy szkoleniowe, bibliotekę kursów, konsultacje z psychologiem, dietetykiem i trenerem, dostęp do usług wspierających osobiste cele

Regularne raporty - Dashboard HR umożliwi wgląd w aktualny poziom dobrostanu w formie i potrzeby pracowników, na które możesz odpowiadać na bieżąco

Pełną kontrolę nad rozwiązaniami wellbeingowymi z poziomu jednej platformy

Chcę wiedzieć więcej

Zaufali nam:

Jesteś klientem Benefit Systems i chcesz sięgnąć po więcej?

Znasz i korzystasz z karty MultiSport, programu MultiLife czy platformy MyBenefit, ale chcesz mocniej wspierać pracowników i budować nowoczesne miejsce pracy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i razem:
 • Zbadajmy potrzeby Twojej firmy
 • Zbudujmy strategię wellbeingową dopasowaną do potrzeb organizacji
 • Dobierzemy skuteczne narzędzia i programy
 • Zmierzymy i zweryfikujemy rezultaty
Wspieramy Cię na każdym etapie tworzenia i wdrażania strategii. Dostarczamy intuicyjne narzędzia do zarządzania procesem. Jeszcze nigdy wprowadzenie strategii wellbeingowej nie było tak proste.
Chcę poznać ofertę

Jak to działa?

Misją Benefit Systems jest dostarczenie pracodawcom skutecznych narzędzi wspierających zespoły.
 • Pomiar

  Skorzystaj z narzędzia “Wellbeing score” i poznaj poziom dobrostanu w swoim zespole.

 • Strategia

 • Wsparcie

 • Efekty

Zrób krok w kierunku wysokiego poziomu wellbeingu w Twojej firmie

Skontaktuj się z namiAdministrator danych: Benefit Systems S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa (dalej „my” albo „Benefit Systems”). Z administratorem można się skontaktować poprzez adres e-mail: daneosobowe@benefitsystems.pl lub pisemnie na adres: Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa, z dopiskiem „Dane osobowe”.

Cele i podstawy prawne przetwarzania: Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu obsługi zgłoszonej przez Ciebie sprawy, w tym udzielenia odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytanie lub rozpatrzenia zgłoszonej przez Ciebie skargi – przetwarzanie danych odbywa się w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie i na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu polegającego na obsłudze kierowanych do nas zapytań lub skarg, ewentualnie w związku z realizacją obowiązku prawnego nałożonego na nas przez przepis prawa (np. w sytuacji, gdy sprawa, o której mowa powyżej, stanowi żądanie realizacji praw przysługujących Ci na gruncie RODO). Ponadto będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celach wynikających z naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. w celu dochodzenia, ustalenia i obrony przed roszczeniami, w celu dokonania analiz zgłoszonych spraw i poprawy jakości świadczonej przez nas obsługi osób kontaktujących się z nami, w celach marketingu bezpośredniego, obejmującego profilowanie, oraz w celach prowadzenia analiz i statystyk dla potrzeb marketingowych oraz badania zadowolenia z oferowanych usług.

Prawa przysługujące Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych: Prawo żądania dostępu do danych osobowych; prawo żądania sprostowania danych osobowych; prawo żądania usunięcia danych osobowych; prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych; oraz prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności: www.benefitsystems.pl/polityka-prywatnosci.
Zobacz więcej