Jak to działa?

Pracodawca

Pracodawca przekazuje na Twoje indywidualne konto środki z ZFŚS lub programu premiowego. To proste rozwiązanie!

Prostota

W dowolnym czasie możesz wymieniać środki na wybrane przez siebie benefity. Bądź aktywny, to pasuje do Ciebie!

Dostępność

Nieważne, gdzie jesteś – do korzystania z Kafeterii MyBenefit potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu.

Korzyści dla Ciebie

Wygoda

Wszystkie benefity proponowane przez pracodawcę są dostępne w jednym miejscu. Sam wybierasz, z czego chcesz korzystać.

Wybór

Tysiące benefitów z możliwością realizacji w całej Polsce: turystyka, kultura, rekreacja, zakupy i wiele więcej!

Czas

Korzystaj! Swoje benefity możesz zrealizować od razu po zakupie.

Bądź aktywny!

Wypoczywaj

W jednym z 1500 obiektów w Polsce lub za granicą.

Przeżywaj

Największe emocje – w kinie, teatrze, na koncercie i festiwalu plenerowym!

Trenuj

Systematycznie lub od czasu do czasu – masz tysiące możliwości, by zawsze być w formie.

Baw się

W gronie rodziny lub razem z przyjaciółmi. Pod dachem i na świeżym powietrzu.

Kupuj

W ulubionych sklepach, co i kiedy chcesz.

Jeszcze więcej możliwości z MyBenefit Active!

 

MyBenefit Active to dodatkowy moduł, w pełni zintegrowany z platformą kafeteryjną, który umożliwia korzystanie z nowoczesnych funkcjonalności wspierających motywację i integrację pracowników. 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Najczęściej zadawane pytania

Potrzeby i zainteresowania ludzi coraz bardziej się różnicują. Dlatego w MyBenefit mamy tysiące gotowych benefitów turystycznych, kulturalnych, sportowych czy rekreacyjnych, by każdy znalazł ofertę dla siebie. Proponujemy sprawdzone świadczenia, które można kupić w dowolnym momencie i zrealizować natychmiast, bez oczekiwania na przesłanie papierowych bonów czy kart podarunkowych.

Wielu naszych Klientów ma swoje oddziały w setkach lokalizacji. Oferta Kafeterii jest do tego dostosowana – proponujemy benefity, które można zrealizować także poza dużymi miastami, np. bilety do kin sieciowych i lokalnych kin studyjnych, wejściówki na zajęcia w ośrodkach sportowych czy bilety do parków rozrywki albo atrakcji turystycznych. Współpracujemy także z  1500 obiektami wypoczynkowymi w całej Polsce.

Tak, często obsługujemy karty sportowe, opiekę medyczną czy ubezpieczenia, na które Klient zawarł odrębne umowy z innymi dostawcami. Wszelkie procesy związane z wyborem tych świadczeń przez pracowników i ich konfiguracją oraz raportowaniem odbywają się wtedy za pośrednictwem Kafeterii MyBenefit. Pracownicy mają jeden system do zarządzania wszystkimi otrzymywanymi od firmy benefitami (w tym w ramach ZFŚS). To pozwala uporządkować proces zarządzania i pomaga uzmysłowić pracownikom sumaryczną wartość świadczeń, jakie otrzymują od firmy.
Nie, Kafeteria to rozwiązanie integrujące wszystkie benefity w firmie, co jest wygodne dla pracowników, równocześnie odciążając dział HR w administracji świadczeniami. Nie ma już konieczności samodzielnego szukania dostawców benefitów, negocjowania umów, zamawiania i rozliczania pojedynczych produktów. Pracownicy samodzielnie decydują o wyborze benefitów, a pracodawca rozlicza się za wszystkie zrealizowane zakupy z jednym dostawcą – MyBenefit.
Pracownik od razu po kupieniu świadczenia może je zrealizować. Zakup i otrzymanie benefitów odbywa się online, bez udziału HR, co znacząco wpływa na realne oszczędności wynikające z eliminacji kosztów logistyki i dystrybucji świadczeń.

Obecnie z kafeterii korzysta ponad 500 000 pracowników, liczba ta cały czas rośnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wynegocjować u dostawców lepsze oferty. Korzysta na tym zarówno pracownik, ponieważ ze zgromadzonych funduszy może kupić jeszcze więcej, jak i firma, która efektywniej wykorzystuje swój budżet.