Dbamy o naszych Pracowników

W Benefit Systems ludzie są bardzo ważni. Zależy nam na dobrej atmosferze w firmie, dlatego dbamy o naszych Pracowników i ich dobre samopoczucie. Oferujemy im szereg benefitów, organizujemy różnego rodzaju imprezy i dni specjalne, bo lubimy celebracje i czas spędzony razem!

 

Sport przede wszystkim

Oprócz flagowego produktu, jakim jest karta MultiSport (w całości finansowana przez firmę), Pracownicy Benefit Systems otrzymują wiele innych świadczeń dodatkowych. Mogą uczęszczać na cykliczne zajęcia sportowe odbywające się w biurze, takie jak zajęcia interwałowe, zdrowy kręgosłup, joga, a także treningi biegowe poza biurem. Dysponujemy salą do ćwiczeń, w pełni wyposażoną w niezbędny sprzęt, dzięki czemu nasi Pracownicy mogą udać się na trening nie wychodząc z biura. Dodatkowo, posiadamy stół do tenisa stołowego, piłkarzyki i rzutki, które nieustająco cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

 

Wspieramy naszych Pracowników również w aktywnościach sportowych poza biurem. Mamy firmowe grupy sportowe (grupa biegaczy, piłki nożnej, siatkówki i koszykówki), którym finansujemy stroje i treningi. Ponadto, sponsorujemy udział Pracowników w różnego rodzaju zawodach biegowych, w których dumnie reprezentują Benefit Systems i MultiSport.

 

Poniżej prezentujemy wideo promujące flagowy produkt Benefit Systems, w którym wystąpiła jedna z naszych koleżanek. Grażyna na co dzień zajmuje się w naszej firmie księgowością, a dzięki karcie MultiSport odkryła pasję do sportu.  

Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych

Nasi Pracownicy mogą korzystać z jednego z najbogatszych i najbardziej różnorodnych na rynku pakietów benefitów pozapłacowych, w tym naszych własnych produktów, jak bezpłatna karta MultiSport, karta BenefitLunch, czy platforma kafeteryjna MyBenefit, w ramach której za przyznane punkty można kupić m.in. kody zakupowe do popularnych sklepów stacjonarnych i internetowych, a także ofertę z kategorii Turystyka, Rekreacja, Kultura czy Lifestyle. Ponadto, Pracownicy otrzymują bezpłatną opiekę medyczną, dodatkowe dni wolne w ramach urlopu stażowego, szkolenia (w tym szkolenia językowe), wsparcie finansowe studiów, dostęp do platform e-learningowych, coachingi indywidualne oraz warsztaty rozwijające umiejętności. Mogą korzystać z owocowych wtorków i dofinasowanych śniadań, elastycznych godzin pracy i krótszych piątków.

Pełną listę benefitów dla Pracowników można znaleźć w Raporcie Niefinansowym Grupy Benefit Systems.