Skład Zarządu

Emilia Rogalewicz

Emilia Rogalewicz

Członek Zarządu Benefit Systems SA


Emilia Rogalewicz pełni funkcję Członka Zarządu od 10 sierpnia 2017 r. W spółce odpowiedzialna jest za strategię sprzedaży, rozwój produktów i usług oraz obsługę klienta. Nadzoruje także dział HR i administracji.

Zanim w 2007 r. trafiła do Benefit Systems, przez 2 lata pracowała w firmie ubezpieczeniowej. Od początku pracy w Benefit Systems uczestniczyła w budowie sieci partnerskiej i sprzedaży kart MultiSport. Od roku 2009 pracowała na stanowiskach menedżerskich, odpowiadając m.in. za koordynowanie pracy zespołu handlowego oraz tworząc struktury sprzedaży w całej Polsce. Od roku 2013 jako Dyrektor Działu Handlowego odpowiadała za strategię sprzedaży Benefit Systems oraz realizację celów sprzedaży. Od roku 2016 po połączeniu struktur obsługi klienta i sprzedaży zarządza ponad 200-osobowym zespołem.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zespołami Sprzedaży oraz Psychologii Biznesu dla Managerów na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest również Absolwentką Szkoły Trenerów Matrik, Szkoły Negocjacji, programu Strategic Leadership Academy w ICAN Institute, a także programów rozwojowych realizowanych przez INSEAD (Francja) oraz IMD (Szwajcaria).